Vítejte na stránkách pražské death metalové kapely INNER HATE

15.1. 2011 - 

Křest nové desky „No Way Back“ se uskuteční 4.února 2011 v pražském Motoráji. Jeho součástí bude i speciální vystoupení Inner Hate. Absenci Fernanda, který se v současnosti nachází v Paraguaji, se pokusíme kompenzovat účastí bývalých členů kapely. Společnost nám budou dělat staří známí drtiči Incarnate a pekelníci Infernal Blaze.

Abychom předešli různým spekulacím, jedná se o výjimečnou záležitost, nikoliv o reálný návrat. Koncert bude opět na dlouhou dobu poslední. Všichni příznivci, jimž náš death za poslední rok chyběl, tak mají jedinečnou možnost, připomenout si Inner Hate živě. 

 

10.12. 2010 -

Dlouhou dobu od nás nebylo nic slyšet. Takže pár novinek: Především po dlouhé době a jistých problémech konečně vychází u UG labelu Cripple Sound Records naše druhé CD „No Way Back“! Kompletní si ho můžete poslechnout na našich bandzone a myspace profilech. Kdo by měl zájem koupit si CD v klasické podobě, kontaktujte vydavatele, případně se ozvěte mailem.

V rámci toho si rovněž můžete stáhnout kompletní první promo CD „Bestial Confession“ z roku 2006, které je jinak kompletně vyprodané.

A jak to vypadá s dalším působením Inner Hate? Hibernace i nadále pokračuje. Důvodů je více. Fernando zakotvil na delší čas v Paraguaji a jeho návrat do Evropy v tuto chvíli není na pořadu dne. Nadále je ale hudebně aktivní a můžete si ho poslechnout v kapele PUTRID ENTRAILS. Kocka se v současnosti věnuje především své alternativní kapele QUIETEN, která nedávno vypustila do světa novou nahrávku „Never Told You“, s Honzou Kapákem jako hostem za bicími. Navíc ho pravděpodobně studijní povinnosti brzy zavedou na delší čas mimo ČR. Wajt nedávno úspěšně dokončil vysokoškolské studium, nicméně časové vytížení s tím spojené si vybralo daň v podobě jeho odchodu z death metalových APOCRYPHAL DEATH a nucené hudební pauzy. Situace se ale zlepšuje a z doposud volného zkoušení s bicmenem Jirkou pozvolna povstává nový projekt AS SHEEP TO SLAUGHTER.

Jelikož se ve všech případech jedná o stylově velmi odlišnou hudbu, je možné, že v budoucnu se nám zasteskne po death metalových vodách a INNER HATE se opět probudí k životu.